Przedszkole Publiczne Nr 74

"Małych Przyjaciół"

Witamy na stronie największego przedszkola w Szczecinie

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą największego publicznego przedszkola w Szczecinie. Organizacyjnie posiadamy 12 grup maluszków w wieku od 3 do 6 lat. Ilość dzieci w grupach, to ok. 25. Grupy mają do dyspozycji dwie sale z przylegającymi do niej łazienką i szatnią.

Zapraszamy do aktywnego współuczestnictwa w tworzeniu naszej strony internetowej, bez Was nie będziemy mogli mówić o pełnym sukcesie. Podczas przeglądania naszego serwisu zachęcamy wszystkich do podzielenia się z nami pomysłami i wskazówkami, jakich informacji jeszcze Państwo oczekujecie na naszej stronie internetowej. Będziemy się starali zamieszczać informacje dotyczące przedszkola oraz wydarzeń, jakie będą miały miejsce. Zapraszamy do galerii zdjęć oraz przeglądu aktualności.

Zapraszamy wszystkich!

Licznik odwiedzin: